Objednávky přijímáme na tel. +420 732 573 870

Něco o mě

Jsem vystudovaná masérka s certifikací k provádění klasických, sportovních i rekondičních masáží.
Mám certifikaci k provádění metody baňkování (vakuoterapie),která patří k velmi intenzivním masážním technikám,pomáhajícím odstranit např.celulitidu nebo zmírnit potíže s astmatem
Patřím k pozitivně naladěným lidem, má práce mě baví a věřím, že je to vidět i na kvalitě masáží. Ráda pomáhám druhým a tuto vlastnost dávám do svých masáží.

Ke každému člověku přistupuji individuálně a zcela dle jeho potřeb a podle toho také přizpůsobuji masáž, protože na každého z nás funguje trošku něco jiného.

Zapomeňte na chvíli na každodenní shon a udělejte si chvilku jen sami pro sebe!!! Pomůžu vám odstranit nahromaděný stres a napětí během těch nejpříjemnějších masážních technik, jaké si jen umíte představit. Jsem si jistá, že po masáži budete zcela uvolnění a odpočatí a budete opět připraveni čelit výzvám, které každému z nás život ve své pestrosti přináší.

Věřím, že kladný přístup k životu přináší zase kladné a hezké věci a trošku toho hezkého Vám předám i ve svých masážích !!!©3IT 2024 Tento web vytvořila společnost 3IT. Chcete také vlastní prezentaci?